Finanční gramotnost podle přírodních zákonů

Tato akce nemá žádný termín.

Peníze jsou příběhem, který vyprávíme sobě i druhým.

S touto pravdou jsem se musel popasovat, když mi můj americky kouč řekl:

"Kalmane, přestaň prodávat svůj desetihodinový trénink paměti za 2 500 Kč. Prodávej ho za 25 000 Kč. Máš na to půl roku." Než ukončil náš Skype hovor, tak dodal: „Změň svůj příběh a změní se tvá realita".

Má náš příběh opravdu takovou moc, aby změnil naši realitu?

A. Týdně dokážu ušetřit maximálně stovku. Z takhle malých peněz rozhodně nezbohatnu, tak nešetřím.

B. Každý týden si ukládám stovku. Musím přijít na to, jak si ukládat dvě.

NEBO

A. Jsem placená za hodinovou práci. (150 Kč). Víc už mi asi nikdo nezaplatí. (Chci víc peněz = musím pracovat víc hodin.)

B. Nejsem placená za hodinovou práci. Jsem placená za změnu, kterou přináším do života svých klientů. (Chci víc peněz = musím lépe řešit naléhavé problémy svých klientů či zaměstnavatele.)

 

Naše finanční gramotnost nepropaguje produkty. Propaguje nové příběhy a nové chování. Čekají nás dva praktické kroky: 1. Budeme vytvářet finanční rezervu: pomocí inteligentních přírodních zákonů – lektor je rebel, takže nečekejte klasiku. 2. Budeme zvyšovat vaši hodnotu v očích vašich klientů a zaměstnavatelů – co by se stalo s vaším příjmem, kdyby vaši klienti a zaměstnavatelé poznali, že jste pro ně téměř nenahraditelní?

Tříhodinovým seminářem vás provede Mgr. Kalman Horvát. „Ani ve snu mě nenapadlo, že náš kurz nadchne i profesionály z oblasti financí. Největší radost však máme z účastníků, kteří po našem setkání přešli od jednoduché teorie k těžší praxi".

Finanční gramotnost nemá ten, kdo jednou nahromadil spoustu peněz. Má ji ten, kdo se dokázal z úplné nuly opět dostat k finanční stabilitě. Seminář v minulosti navštívili lidé, kteří: hledají inteligentní pravidla pro své nebo rodinné finance. podnikají. začínají podnikat. uvažují o podnikání. hledají svou jedinečnost.

 

Seminář v minulosti navštívili lidé, kteří:

hledají inteligentní pravidla pro své nebo rodinné finance.

podnikají.

začínají podnikat.

uvažují o podnikání.

hledají svou jedinečnost.

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal, 604 539 415

 

Přehled všech akcí s Kalmanem Horvátem