HUNA - odkaz z Havaje do dnešních dní

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Řešíte v životě situace, se kterými si nevíte rady?

Cítíte, že potřebujete změnu, ale nemůžete se hnout?

Propadáte někdy frustraci, úzkostem, vzteku a hledáte cestu ven?

S respektem k vašemu rozhodnutí "co máte dělat" nechte se inspirovat  jiným pohledem na sebe i svět kolem vás a začněte něco dělat jinak...

HUNA filozofie vychází z posvátných zvyků a tradic Havajských ostrovů a jejich původních obyvatel. Dodnes nezanikla a je základem životního stylu přátelského přijetí, jimiž jsou Havajské ostrovy tak známé.

Sedm základních principů HUNA poskytuje mocný nástroj pro řešení jakéhokoliv problému, dosažení zvoleného cíle či dosažení stavu mysli nebo těla, po kterém toužíte.

Přijměte pozvání na online seminář na němž se seznámíte se základy filozofie HUNA.

Filozofie Huna a osobní síla jsou spolu nerozlučitelně spojené, proto se na na toto téma podíváme blíže. Svoji sílu nosíme uvnitř, ne vždy si ji však uvědomujeme a máme k ní plný přístup. Lepší pochopení síly a moci nám pomůže znovubjevit ji v sobě a použít ji mnohem efektivněji a s lepším záměrem. Berte to jako možnost, podívat se na vše ve vás i kolem vás jinak. 

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom. Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na online seminář. 

Meeting ID: 859 7830 5909

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

 

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč 

Příspěvek pošlete na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte: Huna

Děkujeme za podporu naší činnosti. 

Nejbližší akce