Luna v úplňku a rituál vděčnosti

Tato akce nemá žádný termín.

Úplňkové setkání s aztéckým strážcem moudrosti 

Večer vzdání díků životu za vše, co jsme dostali, za blaho a hojnost, která k nám právě přichází... Prosincový úplněk nám dává své zářivé světlo a umožňuje nám nasměrovat své vlastní vnitřní světlo a poděkovat za to, co jsme během tohoto roku dostali. 

Tento den (13. prosince) přijímá sílu a inspiraci symbolu Lamat - ve spojení se zemí znamená Semínko, ve spojení s nebem Hvězdu.

Tento symbol je doprovázen číslem 4, jež nás učí jednat v souladu s našimi záměry, v konkrétních činech, pořadí a jasné definici. Učí nás konkretizovat a zhmotnit zde na Zemi to, co bylo vytvořeno na mentální a jemnohmotné úrovni.

 

Program večera bude nabitý nejen měsíční energií, ale také aktivitami. Součástí setkání bude meditace s lunárními centry, tanec Luny a samozřejmě nebudou chybět ani léčivé vybrace posvátných písní. 

Je to také vhodný čas, abychom společně během rituálu dobili a aktivovali krystaly, posvátné předměty, stejně jako oživili ceremoniální vodu, naše pocity a krystaly v našich tělech.

 

S sebou: Na podpoření záměru s sebou prosím přineste svíčku z přírodního vosku. Můžete si přinést své krystaly, amulety, silové předměty. Doporučujeme přijít v oblečení barvy bílé, zelené (země) nebo modré (nebe).

 

Xolotl bude mluvit španělsky. Překlad do češtiny je zajištěn. 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

Tento večer je organizovaný společně s Manos Mágicas

Nejbližší akce