Magie čísel 2.2.2022

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkové setkání s aztéckým strážcem moudrosti

Vedeni souhvězdím Orla, které vládne těmto dnům a které nás otevírá vnímání širokého vidění, se sejdeme v den, kdy se násobky čísla 2 různými způsoby sbíhají v mayských a gregoriánských propočtech.

2-02-2022 gregoriánský kalendář

2-2-2-6 mayský kalendář

 

Číslo 2 je projevem duální podstaty v životě, pozitivně-negativní, mužské i ženské, vztahuje se k makrokosmu a mikrokosmu i materiálnímu a duchovnímu světu. Toto číslo pohání evoluci a změnu do nových úrovní. Jeho klíčovým slovem je kreativní harmonie. Vyzývá nás k tomu, abychom se naučili žít v těchto propojených energiích a nepodléhali extrémům žádné situace.

A číslo 6 dle mayských počtů (třikrát 2)  nás učí, že musíme vyjít ven, vynořit se, hledat transformaci, spiritualitu, rozvíjet schopnost reflexe, abychom věděli, jak se zastavit před tím, než začneme jednat.

Podle mayského kalendáře je symbolem tohoto dne Tzi nebo Kojot, Pes, Vlk. Umožňuje nám spojit se naším jádrem, zářivou podstatou naší bytosti, získat hluboký pocit lásky sami k sobě. Také symbolizuje spravedlnost, řád a přesnost. V tento den se dělají obřady a aktivity pro ochranu, hledání vize a pochopení toho, co je pro náš život správné.

Pro naši meditační praxi, během níž se budeme propojovat s energií tohoto výjimečného dne, doporučujeme, abyste přišli oblečeni v bílých či světlých barvách a přinesli jste si svůj oblíbený krystal.

Po skončení programu si budete moci zakoupit tradiční výrobky a umění, které Xolotl přivezl z Mexika.

 
 

Xolotl bude mluvit španělsky. Překlad do češtiny je zajištěn.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Tento večer organizujeme společně s Manos Mágicas.

Nejbližší akce