Pod tlakem vzniká diamant

Tato akce nemá žádný termín.

Večerní online seminář o síle, odvaze a tvoření nového

Procházíme obdobím změny, absolutní a rychlé. Není kam se vrátit. Pokud si někdo z vás přeje, aby tento stav již skončil a bylo možné se vrátit zpět, tak nepochopil, že nebude kam. Předchozí stav jednou provždy končí a my stojíme v momentě zrození nového.

Aktuální témata jsou síla, svoboda, nové tvoření, uvolnění se z pout, propuštění vazeb z minulosti a odvaha  vykročit do neznámého...

Schopnost člověka přizpůsobit se také nazývá dovednost adaptace a má své možnosti, své mantinely a podmínky.

 

Růst tam, kde jiní stagnují

Odborná veřejnost se domnívá, že existuje jen určité množství změn, které je člověk schopen absorbovat. Já to vidím jinak. Pod tlakem vzniká diamant.

Vrcholnou formou odolnosti je schopnost každého jednotlivce odolávat stresu a zároveň se v podmínkách, kde jiní stagnují a devastují se, vyvíjet a růst.

Lidé se bojí konečnosti a mají strach z momentu, který nemají pod kontrolou. Uvolit se vstoupit do stavu „nevím“ je aktivní krok vpřed. Většina chybuje tím, že se mu snaží vyhnout. Tím začne boj, lidé ztrácejí sílu a kontakt se sebou.

 

Během večera se zaměříme na témata:

  • Jaké jsou podmínky růstu
  • Jaká je míra strachu, kterou lidé mohu zvládnout
  • Jak si je možné zajistit vlastní blahobyt
  • Kde se potkáváme s možností ukončit staré vazby a uvolnit se pro nové možnosti
  • Jak okamžitě zklidnit své tělo a mysl

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom. Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na online seminář. 

Meeting ID: 830 0677 3022

S předstihem si přečtěte:Pokyny k připojení a další technické informace

 

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 396 Kč. Příspěvek pošlete na účet: 2800695815/2010. Variabilní symbol: 881127 a do poznámky uveďte: SOULAD

Děkujeme vám za váš dobrovolný příspěvek, kterým harmonizujete energetickou rovnováhu mezi námi, tak aby nevznikl dluh. Jsme ve vzájemném plynutí dávání a braní. Ctíme zákon o zachování energie, který vládne našemu světu, zákon přijímání a dávání, vyrovnávání pro každého dostupným způsobem. Pokud cítíte inspiraci a pobídnutí, odměňte naše společné působení podle svých možností. 

Nejbližší akce

03.11.2020 19:00 - 23:00 | Jan František Bím
03.12.2020 18:00 - 20:00 | Alena Wehle
06.12.2020 18:00 - 19:30 | Dagmar Kocůrková
07.12.2020 19:00 - 21:00 | Petr Pavlíček