Příprava na porod

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkový seminář s aztéckou šamankou Nyx Lopez, s ženou, která má více jak 20 let zkušeností s přípravou žen k přirozenému porodu, zkušeností s rannou stimulací smyslů narozených dětí, je instruktorkou masáží těhotných žen a masáží shantala pro děti.

Během tohoto večera se zaměříme na velmi delikátní téma spjaté často s nejhlubšími okamžiky života. Zveme všechny nastávající maminky, tatínky i ty, kteří o miminku sní či přemýšlí. Na semináři se budeme připravovat na okamžik narození našeho dítěte / našich dětí. Fyzicky i emocionálně pochopíme přirozený proces ženského těla při porodu nové bytosti.

Proces narození je stejně tak přirozený jako plavání ryb či padání zralého ovoce ze stromu. Pouze potřebujeme, aby nás naše mysl podpořila při tomto zázračném okamžiku.

 

Společně se mimo jiné zaměříme na:

  • obnovení síly ženy při porodu 
  • návodná vodítka nastávajícím tatínkům, která pomohou ženě během těhotenství a porodu
  • podpoříme vytvoření otcovských vazeb
  • společně přezkoumáme obavy a mýty o narození
  • probereme různé dýchací techniky během doby kontrakcí a tlačení
  • rozebereme některé lékařské termíny

 

Nyx seminář osvěží jógou pro těhotné, tancem, ukázkou a učením nastávajících tatínků masáží v době těhotenství i porodu. Vedená meditace nás připraví na cestu stát se tatínky a maminkami a na přijetí našeho dítěte lidsky a láskyplně. 

 

Nyx bude mluvit španělsky. Překlad do češtiny bude zajištěn.

 

Cena: 400 Kč ( v hotovosti na místě) nebo 700 Kč pro pár (budete-li dva uveďte to prosím předem v přihlašovacím formuláři)

Kontaktní osoba: Petr Bartal, 604 539 415

 

Přehled všech akcí s Nyx Lopez