V proudu života

Tato akce nemá žádný termín.

Lektor: Vladislav Horecký

Večer s metodou Essential Flow System

Všechny léčebné systémy starých národů – ať jsou to indiáni různých tradic, indická ayurveda nebo čínská medicína se na základě tisíciletých zkušeností shodně řídí tímtéž: když všechno v těle dobře proudí, pak je vše v harmonii a není důvod pro nemoc.

Pokud se cítíme ne-mocní, znamená to, že jsme tuto harmonii z nějakého důvodu ztratili a musíme ji HLEDAT, což však neznamená BOJOVAT s nemocí. Naopak PŘIJETÍM a HLEDÁNÍM se učíme o životě a o vztazích mezi vším živým a stáváme se moudřejšími. Nikoli díky hromadění informací, ale ve smyslu pochopení esenciální podstaty života a našeho místa v něm.

------------

Z této inspirace vychází Essential Flow System a tak budeme také pracovat: nebojovat, ale uvědomovat si proud života v nás a toto vědomí posilovat. „Tam, kde je tma, nemá cenu s ní bojovat, ale můžeme přinášet světlo.“

Essential Flow je holistický systém, který zahrnuje prvky jógové masáže, aromaterapie, meditace, dechových a zvukových cvičení, stravu. Obnovuje fyzickou vitalitu a přináší psychické uvolnění. Odstraňuje únavu, blokády, bolesti a ztuhlosti kloubů, zvyšuje pohyblivost těla. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres, obnovuje pocity zdraví a pohody a přináší svěží duchovní jas.

 

Vladislav Horecký má za sebou dvacetileté zkušenosti maséra a terapeuta. Během večera nás bude učit vnímat vnitřní světlo a proud života v nás i kolem nás, naučíme se také jednoduchou masáž ruky pro uvolnění dechu, trávení, lymfy a pohyblivosti kloubů, kterou pak můžeme používat sami pro sebe i pro druhé.

Vezměte si sebou pohodlné oblečení, které umožňuje volný pohyb.

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415