Žít Pravdu svojí duše

Termíny

St 25.03.2020 18:30 - 21:30
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: 400 Kč (v hotovosti na místě)

Prožitkový seminář 

Lektor: Anthony Thompson (Nový Zéland) 

Každý z nás má duši. Jsme součástí nekonečnosti a vyjadřujeme se jedinečným způsobem tím, jací jsme.

To, že jste na světě, a že jste se narodili, má svůj důvod. Uvnitř vás je jedinečný otisk, který obsahuje skupinu darů, schopností, přání a tužeb. A ty jsou pro každého naprosto jedinečné. V nich se skrývá klíč pro budoucnost, kterou si přejete vytvořit.

Většina z nás je na cestě k odhalení toho, proč jsme skutečně tady, a jak můžeme být tím, kým si opravdu přejeme v tomto světě být. Ve světě plném hluku, zmatku a strachů to ale může být těžké. Ale mělo by nás to zastavit na cestě k naší vnitřní Pravdě? Být svým pravdivým já je ten největší dar, který si jako lidé můžeme vzájemně dát. A to začíná spojením s naší vlastní duší, vlastním zdrojem vnitřního vedení a moudrostí.

 

Anthony Thomson vás provede zkušeností, která se jmenuje Žít Pravdu svojí duše. V průběhu večera budete vedeni, abyste se znovu spojili se svým vnitřním zdrojem moudrosti a sebe-důvěry a našli svou vlastní vnitřní vizi. Budete mít možnost pochopit, co vás skutečně ve vašem životě volá a možná i najdete odvahu k tomu, začít se mnohem intenzivněji, než kdy předtím, pohybovat směrem k této vizi.

Tento večer je příležitostí hluboce se spojit se sebou, s tím, co je pro vás důležité a s tím, kým skutečně chcete být. Anthonyho přání je, abyste byli nadšení ohledně svých tužeb a přání, ne abyste se jich báli. Život ho naučil, že on sám je pro sebe tím největším darem a přál by si, abyste stejnou pravdu objevili pro sebe i vy. Těšíme se na krásný společný večer.

 

Překlad do češtiny bude zajištěn

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

——————

Anthony Thompson ve věku 20 let se vydal se na cestu, na níž se plně oddal objevování povahy lidského vědomí a potenciálu. Tato cesta ho vedla po celém světě a díky ní objevil hluboké vhledy, které mu změnily život. Nyní je plně oddán vedení, podpoře a mentoringu lidí toužících objevit sami sebe a žít svůj skutečný cíl a záměr, proč jsou tady. Navzdory mladému věku má Anthony mnoho vnitřní moudrosti a jedinečných darů, které se dotkly srdce mnoha lidí.

Nejbližší akce