Aneta Pavlová

Jsem umělecká duše, milovnice jógy a tance, stromů a zvířat. Baví mě setkávat se a spolupracovat s dětmi i dospělými, objevovat nové možnosti, rozvíjet kreativitu a zvědomovat podpůrné síly v člověku.

Mým darem je laskavý přístup a plná přítomnost, kterou věnuji každému člověku v čase, kdy se potkáme. Mám ráda propojování lidí a činností a oceňuji přející pozornost, která nám dovoluje měnit vzájemné vztahy i životní situace a vytváří nové příležitosti a přátelství.

Lektorské a poradenské činnosti se věnuji 16 let, především v oblasti psychosociálních dovedností, práce s tělem, rozvoje kreativity, rétoriky a stress managementu.

Moje studia na Filosofické fakultě Univerzitě Karlově , Akademii múzických umění, Université Michel de Montaigne ve Francii, výcviky a kurzy, kterými jsem prošla, mají společného jmenovatele – zkušenost a zájem o poznání, které předávám dál. Jsem mezinárodní učitelkou Kundalini Yogy, Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez a léčitelkou Sat Nam Rasayan.

Lektorovy akce

24.11.2019 18:00 - 21:00 | Aneta Pavlová
Prožitkové setkání s léčebnými účinky doteku a tancem. Tématem večera bude otevřenost v srdci a pocit bezpečí v těle. Úvodní meditace s dechovým cvičením povede pozornost k srdci a jeho zklidnění. Sycení těla vzájemným dotekem s aromaterapií nás spojí s naším tělem, uvolní nás a... více »