Kiran Anumalassety (Indie)

Kiran Anumalassety je terapeutem a průvodcem workshopy na Quantum Life Univerzity v Indii, kde pracuje 8 let. Uceleně integruje výuku o tibetském bardu, psychodramatu, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů.

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká. Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

 

 

21. - 23. 2. 2020 - bude mít Kiran v Praze také víkendový sebezkušenostní workshop: Uzdrav své srdce, abys miloval. Podpoř svou srdeční inteligenci.   

Lektorovy akce

19.02.2020 18:00 - 21:00 | Kiran Anumalassety (Indie)
Večerní prožitkový seminář Soucit je jako drahokam, jehož světlo se šíří všemi směry. Když odpečetíme přirozený pramen soucitu v naších srdcích, tak to léčí oba, toho, kdo dává i toho, kdo přijímá. „Tonglen“ je silnou tibetskou praxi pro probuzení a vyživení soucitu v naších... více »
25.02.2020 18:00 - 21:00 | Kiran Anumalassety (Indie)
Večerní sebepoznávací seminář V hněvu, studu, vině, strachu, odmítnutí a osamění je uzamčeno velké množství životní síly a energie. Dobrým lékem na depresi a úzkost je láska. Srdce však máme často zavřené kvůli dávným zraněním. Když vědomě uznáme pocity strachu a smutku, můžeme... více »
26.02.2020 18:00 - 21:00 | Kiran Anumalassety (Indie)
Večerní prožitkový seminář  Jsme vysoce intuitivní bytosti. Když dovolíme, aby náš život byl veden naší intuicí, stává se smysluplným, nenuceným a autentickým. Přirozeně se naladíme na naše dary a zamilujeme se do života. Ne všichni však máme se svou intuicí kontakt. Můžeme ji... více »