Hledání svého místa (v životě)

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Srdečně vás zveme na prožitkové setkání při hledání svého místa. Vědomé hledání nás povede k zamyšlení a praktické realizaci toho, jak si v prostoru, čase a životě hledáme svoje místa.

Zkoumáme a prožíváme to, jaká cesta nás k těmto místům vede. Je to cesta rozumu, nebo srdce, nebo od každého kousek?

V rámci rituálu Hledání vize takovým hledáním svého místa trávíme hodně času, ale proč si to nevyzkoušet v malém, v prostředí, které známe a můžeme zkoumat jinak. A tak vás zveme na procházku Stromovkou, kdy si budeme chvíli povídat, jak hledáme svoje místa a pak si takové místo zkusíme najít a každý na něm chvíli sám se sebou pobýt.

Po stanovém čase se pak sejdeme a budeme společně sdílet, jak to máme. Jaké je naše místo, proč jsme si ho vybrali a co mu třeba chybí. Ve společném sdílení pak můžeme slyšet, jak to mají ostatní, možná stejně, možná úplně jinak.

 

S sebou si vezměte něco na sednutí, pro spočinutí na svém místě a závěrečné sdílení. Kdyby pršelo, tak i věci proti dešti.

Sraz: u prostřední fontány před vchodem do Výstaviště Holešovice (na dohled  od zastávky Výstaviště, tram. 6, 12 a 17 (ve směru do centra)

 

Akce s koná za každého počasí. Orientační čas je cca 2,5 hodiny. 

Cena: Dobrovolný příspěvek na konci podle vlastního uvažení. (orientační částka cca 200  - 350 Kč)

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

---------------

Další akce s Ivem Třískou, které by Vás mohla zaujmout: Otevřený kurz meditací pro začátečníky

Nejbližší akce