Kruh JILMu na téma "Kam se můžu vracet?"

Tato akce nemá žádný termín.

Večer společného sdílení a naslouchání

Srdečně Vás zveme na Kruh JILMu. Přijďte se zúčastnit nezaměnitelné komunikace v Kruhu, která vychází z dávných a osvědčených zkušeností a tradic severoamerických indiánů i dalších společenství a kultur. Poradní kruhy a councily, ze kterých Kruhy JILMu vychází, se v moderní hektické době stávají stále častěji vyhledávaným a účinným komunikačním nástrojem. Výhody této formy komunikace mohou využít partneři, rodiny, zájmové spolky, různá společenství a komunity, a v neposlední řadě malé i velké firmy.

 

Účastníci komunikace v Kruhu nejčastěji oceňují způsob komunikace, vnímají rozdíl v mluvení i v naslouchání, neobvyklou hloubku komunikace a zcela nečekané výstupy (sebereflexe, zprávy, informace). Komunikace v Kruhu ale pravděpodobně přinese i naprosto jiná a nečekaná odhalení právě pro Vás. Naší vlastní zkušeností je, že velice často tou nejdůležitější zprávou není to, pro co jsme si přišli, ale to, co jsme ve zprávě zaslechli od někoho jiného. Přijďte zažít, jak z této formy komunikace můžete čerpat právě Vy…

Kruhy JILMu jsou tematicky zaměřené. Téma je buď předem známo a vneseno do Kruhu na začátku anebo je vytvořeno společně v Kruhu. Kruh sám s tímto tématem pak „naloží“ podle aktuální situace.

Kruhy JILMu provází: Jan Bím, Ivo Tříska, Martin Nemrava a Pavla Sakařová (ne vždy všichni společně)

 

Proč v kruhu: ·

  • Všichni mají stejné postavení.
  • Každý může říct svůj názor a nikdo nemá absolutní pravdu.
  • Učíme se společně – něčí příběh je inspirací pro druhé.
  • Učíme se mluvit i naslouchat.
  • Získáváme podporu pro veselá i těžká sdělení.
  • Vytváříme společnou kruhovou moudrost – společně vytvoříme jeden souvislý příběh složený z našich jednotlivých příběhů.

 

Čas: 18:00 - 21:00 

Je možno se zůčastnit i jen jednotlivých večerů

Počet míst je omezen. Rezervujte si své místo předem.

Buďte prosím dochvilní a počítejte s účastí až do konce kruhu. 

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

JILM znamená:

Jsme ...splečenství lidí se zkušenostmi s kruhem

Inspirujeme ...jednotlivce i společnosti k zodpovědnému růstu

Ladíme ...vnitřní komunikaci a procesy

Měníme ...s pokorou společně sebe, své spolupracovníky i klienty

Inspirací jsou pro nás také kvality jilmu podle stromokruhu: Jilm dodržuje pravidla hry, má ochotu pomáhat. Chce jít svou vlastní cestou, pomáhá překonat strach. Podporuje velkorysost, dobré smýšlení, pilnost, spolehlivost, tvůrčí sílu, smysl pro spravedlivou míru. Je prostředníkem mezi různými světy a představuje princip zodpovědnosti. Rozmnožuje se kořeny, takže může vyrůst i na nečekaných místech.

----------------------

Také by vás mohlo zaujmout: Tři brány ke štěstí - online kurz Honzy Bíma pro uvědomění si krásy v životě, získávání klidu a životní energie 

Nejbližší akce

18.07.2024 19:00 - 21:30 | Bára Vodová
22.07.2024 18:00 - 21:00
23.07.2024 19:00 - 21:00 | Jan Kroča
24.07.2024 19:00 - 21:00 | Viliam Poltikovič