Meditační týden v jižních Čechách

Tato akce nemá žádný termín.

Meditační týden  je bohužel zrušený. 

Zveme vás na intenzivní meditační týden. Většina meditačních cvičení bude vycházet z Vippasany, ale budeme si dovolovat i různé experimenty a inspiraci z jiných tradic. Budeme pracovat s 8 verši výcviku mysli. Meditaci v sedě budeme prokládat meditací v chůzi.

Akce je určena především pro pravidelné účastníky pondělních meditací ve Valkýře. Je otevřena i lidem, kteří naše meditace nenavštěvují, nicméně zkušenost s meditacemi je nutná. Není vhodné pro lidi, kteří procházejí náročnějšími psychickými stavy. Meditační týden není terapie!

 

Orientační denní program:

6-7:30 ranní tichá meditace

8-8:45 snídaně

9-9:30 meditace v chůzi

9:30-11 recitování 8 veršů výcviku mysli a tichá meditace

11:30-14 oběd a odpočinek

14-15:30 odpolední tichá meditace

15:30-16 meditace v chůzi

17-18 podvečerní tichá meditace

18:30-19:15 večeře

20-21 večerní meditace

 

V průběhu dne budeme zachovávat přiměřené (nikoli absolutní) ticho. V pauzách mezi meditacemi je prostor pro osobní rozhovory s Honzou Bímem.

Termín

pondělí 21.8. 12 hod do neděle 27.8. 15 hod. Je možno absolvovat i kratší pobyt. Poslední možný příjezd je úterý večer. Odjezd možný kdykoliv. Přednost mají účastníci, kteří se přihlásí na celý pobyt.

Místo konání

Rodinná farma Hůrka v Písku Na farmě je krásné přírodní prostředí, mají koně, včely a další zvířata. Možná, když to půjde, zkusíme meditovat se zvířaty společně.

Ubytování

Vlastní stan, týpí s matracemi (5 míst), stodola s matracemi, včelín s japonskými futony (3-4 místa). Vždy ve vlastním spacáku.

Stravování

Vařit budeme společně. V přípravě jídla se budeme střídat, pokud se někdo nerozhodne být kuchařem. Předpokládáme převažující vegetariánskou lehkou stravu. Výjimečně možnost vlastního stravování například při nějaké složité dietě.

Příspěvek na ubytování

300 Kč / osoba / noc což je 2100 Kč za celý pobyt (platí i pro ubytování ve stanu).

Příspěvek na společné stravování

Odhad 200 Kč / osoba / den což je 1400 Kč. Přesně spočteme podle možností nákupu.

Odměna za vedení meditací a rozhovory

Dar za dar, tak aby nevznikaly díry. Vycházíte z vašich možností a z toho, kolik byste za vedení meditací chtěli dostat Vy.

 

Přihlášení U Petra Bartala na p.barny@post.cz nebo na 604 539 415. 

 

----------------------

Také by vás mohlo zaujmoutTři brány ke štěstí - online kurz Honzy Bíma pro uvědomění si krásy v životě, získávání klidu a životní energie 

A videokurz meditací pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé

Nejbližší akce