Mějte zdraví ve svých rukách

Tato akce nemá žádný termín.

Tato akce je bohužel zrušená. Keshen nakonec v tomto termínu do České republiky nepřiletí. Přihlášeným účastníkům ještě pošlu e-mail, nebo zavolám.

Lektor: Keshen Mathura (Indie)

Prožitkový seminář s Pránickým Léčením a Meditací Spojených Srdcí

Zdraví je to nejcennější, co máme. V moderním světě, který svádí k hektickému způsobu života, je však někdy obtížné o něj pečovat.

Slovo „Prána“ znamená v Sanskrtu „životní síla“. Pránické Léčení je srozumitelným systémem léčivých technik, které používají pránu pro léčení nemocí. Je syntézou starověkých a esoterických metod, které byly znovuobjeveny, zkoumány a testovány po několik dekád s prokázaným úspěchem na fyzické i psychické rovině. Podporuje přirozenou samoléčivou schopnost těla tím, že pročišťuje a energetizuje jeho energetický systém. Tato bezdotyková a propracovaná metoda s okamžitým přínosem funguje na základě přírodních zákonů a je velmi snadné se ji naučit.

Meditace Spojených Srdcí pracuje na fyzické, mentální a duchovní úrovni tím, že otevírá srdeční čakru (emocionální srdce) a korunní čakru (duchovní srdce), což umožňuje sestup velkého množství božské energie. Touto energií naplníme a „propláchneme“ celý svůj energetický systém. Mezi mnoho benefitů této meditace patří pročištění negativních emocí a energií i posílení aury a imunitního systému. Při pravidelném praktikování také větší vnitřní klid, vnitřní harmonie, lepší vnímání a silnější spojení se svou podstatou.

 

Tímto večerem vás provede Keshen Mathura,  který se od svých 11 let zajímal o ájurvédu, akupresuru, reflexologii a pránájámu. Pokračoval studiem medicíny, kde ale měl nepříjemný pocit, že za zdravím a blahobytem je více než to, co se učilo na lékařské fakultě. Když v roce 2000 navštívil základní kurz Pránického Léčení, byl překvapen, jak logický a praktický systém energetického léčení to je. Nezáleží na tom, kdo pro klienta léčení provede, výsledky jsou pokaždé víceméně stejné. Od roku 2001 se stal licencovaným instruktorem Pránického Léčení připraveným pomáhat ostatním transformovat jejich životy, jako byl transformován jeho.

Přijďte si vyzkoušet tyto dva velmi silné nástroje, které mohou výrazně ovlivnit kvalitu vašeho života.

Keshen bude mluvit anglicky. Překlad do češtiny je zajištěn.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415