Mezi dnem a nocí: Cesta ke světlu

Tato akce nemá žádný termín.

Meditativní setkání a léčivý kruh s aztéckým strážcem moudrosti

Symbol Akbal (Den-Noc), který provází tento den, nás učí, že každá etapa života, přináší obnovu. Znamená nový úsvit v duchovním a ceremoniálním životě, kdy vyjdeme ze stínů směrem ke světlu. Vede nás ke změně mysli k jasnosti, bez skvrn, bez lenosti, bez nenávisti, bez pýchy. Je to den-noc k zachycení požehnání, k prosbě o to, aby zazářili dny míru a harmonie pro náš lid, pro svět, i pro nás samotné. Jelikož jsme v roce, který je řízen symbolem Pedernal - obsidiánového zrcadla - budeme skrze meditaci rozjímat nad věcmi jako odrazem jiných dimenzí. Nahlédneme do sebe jako do zrcadla, které nám ukazuje všechny možnosti...

Tento den je také doprovázen číslem 7, které znamená rozkvět, spojení s mystickou silou naší bytosti. Je to moment, kdy můžeme zaměřit přítomnost a vibrace duchovních bytostí. Je to den s vysokou energetickou frekvencí, který dává pocit kontaktu s Moudrostí Stvoření, která proudí všemi prostory přírodního království.

Setkání prožijeme v přítomnosti a pohlazení per od papouška Guacamaya, ptáka, který představuje světlo, které čistí temnotu negativity na Zemi. Večerem nás též budou provázet obsidiánové krystaly, nabité energií z různých obřadů a posvátných míst v Mexiku.

S sebou: Pokud máte, přineste si své červené nebo tmavé krystaly. Budeme rádi, pokud na oltář přinesete nějaké červené květiny.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Tento večer je organizovaný společně s Manos Mágicas.

Nejbližší akce