O neverbální komunikaci se zvířaty a veškerým životem

Tato akce nemá žádný termín.

Tato akce již proběhla 12. 5. 2021. Na záznam se můžete kouknout tady. 

 

Tímto večerem vás provede úžasná žena a zakladatelka Linking Awareness Loesje Jacob. Dozvíte se více o její práci, nahlédnete na svět jejíma očima, ochutnáte, co je to Linking Awareness a budete mít možnost se jí ptát na to, co Vás zajímá.

Linking Awareness neboli propojené vědomí je způsob prožívání a vnímání světa, ve kterém jsme neodmyslitelně propojeni se vším živým, což přirozeně zahrnuje i schopnost komunikovat se vším živým. Loesje nás do tohoto světa zve a díky svým schopnostem, mnohaletým zkušenostem a obrovskému srdci pomáhá všem, kdo jsou tomu otevřeni, vstoupit do propojeného oceánu života.

Na jejích seminářích se lidé spojují s hlubšími aspekty vědomí, rozšiřují své smyslové a mimosmyslové vnímání, posilují svou intuici a znovuobjevují svou vrozenou schopnost komunikovat ze srdce se zvířaty, přírodou a dalšími cítícími bytostmi. Dochází tak k léčení nás samotných, našich vztahů a k plnějšímu prožívaní života i našeho místa v něm.

 

Toto on-line setkání je určeno všem, kteří – milují zvířata či s nimi pracují – pro ty, kdo pracují s dětmi – pro terapeuty v oblasti vědomí, psychiky, osobního rozvoje a pro všechny, kdo se chtějí ponořit hlouběji do sebe a prohloubit své prožívání propojenosti se vším.

Jak říká jedna z účastnic kurzu Linking Awareness Journey: "Každý pták, každý mravenec nebo šustění listů ve větvích najednou dává větší smysl, vaše životní cesta je jasnější, radost ze života nepopsatelná, začínáte si uvědomovat svou velikost a důležitost v nekonečném vesmíru."

                                                                                               

Loesje Jacob bude mluvit anglicky. Překlad do češtiny bude zajišťovat Hana Bernardová. Otázky určené Loesje můžete pokládat s předstihem tady. 

Orientační čas tohoto on-line setkání je 22,5 hodiny, záleží na počtu otázek. 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom. Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na on-line seminář. 

Meeting ID:  881 8505 9878

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

 

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč 

Příspěvek pošlete na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte: Neverbální komunikace

Děkujeme za podporu naší činnosti. 

(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ0430300000001237371015)

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

------------------

Záznam z on-line setkání s Loesje, které proběhlo 20. května 2020 si můžete zakoupit tady.