Plavání s volně žijícími delfíny

Tato akce nemá žádný termín.

Povídání s promítáním

Večerem provází: Martin Nemrava a MIRA

Milujeme moře a ještě více plavání s delfíny v jejich přirozeném prostředí. V rámci večera se proto s vámi chceme podělit o naše prožitky s těmito krásnými, inteligentními a vnímajícími bytostmi, které jsou nositeli vysokofrekvenčního vědomí. Spojení s touto jejich částí mimo jiné posiluje lidské vědomí a nabízí mimosmyslové vnímání. To vše prospívá komunikaci s Vaším božským já a s jinými dimenzemi Vašeho života. 

Nezapomenutelné setkání s delfíny v jejich přirozeném prostředí je vždy unikátní a otevírá v nás samotných mnoho inspirace, otázek a podnětů. Plavání s volně žijícími delfíny v jejich domácím prostředí daleko od civilizace je setkáním, které se vryje hluboko „pod kůži", a otevírá nás tak novým způsobům komunikace, vnímání sebe sama i světa kolem nás. Na konci večera bude i vedená meditace "Probuzení vnitřního delfína".

Pokud vás setkání s delfíny volá, můžete si ho na vlastní kůži zažít sami, a to už 21.-28.6.2024. V rámci večera bude také prostor si o této dobrodružné cestě do Egypta popovídat a říci si detaily k plavbě. Případně zde najdete  více informací o cestě. Těšíme se na setkání s vámi!

Orientační čas této akce je cca 2 hodiny

Cena večera: dobrovolný příspěvek 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

---------------------------------

Průvodci na plavbě:

Martin Nemrava je kouč, lektor, facilitátor poradních kruhů a manažer ve (vý)službě. Absolvoval kurzy neverbální komunikace se zvířaty "Linking Awareness" v různých částech světa u Loesje Jacob. Organizuje cesty za plaváním s volně žijícími delfíny. Autor knihy "(ne)šťastný manažer - příběhy o (ne)mocném světě nejen pro manažery".

MIRA je manažerka, terapeutka, průvodkyně a lektorka spontánního extatického tance Movement Medicine v učednictví: https://www.facebook.com/groups/753983952131726/ Organizuje cesty za plaváním s volně žijícími delfíny.

---------------------------

A také by vás některé mohl zaujmout záznam online přednášky: O neverbální komunikaci se zvířaty a veškerým životem s Loesje Jacob

Nejbližší akce