SEBEPOZNÁNÍ 2 - promítání filmu a beseda s režisérem

Tato akce nemá žádný termín.

Promítání příběhového dokumentu a beseda s režisérem Tomášem Adamem

Přijměte pozvání na druhý díl filmu Sebepoznání. Pokud jste neviděli jedničku nevadí! O to víc se budete chtít na ni možná podívat. Film Sebepoznání 2 se zaměřuje na otázky strachu, mysli, systému ve kterém žijeme, peněz, myšlení, egu, sebepoznání a obrovské síly, jež nás přesahuje.

Při filmu se zastavíte, zamyslíte, ale také na 100% zasmějete.

Těšit se můžete na osobnosti jako jsou: Marian Jelínek, Jaroslav Dušek, Pavel Moric, Karel Janeček, Lilia Khousnoudtinová, Tomáš Klus, Asha Ra-Sheeba, Kateřina Neumannová, Gabriela Fillipi, Lea Paulínová, Jan Vojáček, Martin Jotov, Jiří Charvát, Majk Spirit a mnozí další..

Po promítání bude následovat beseda s autorem a zároveň režisérem filmu Tomášem Adamem....který nám následně v rámci besedy bude sdílet způsob jak realizovat jakoukoli myšlenku a přetavit jí do hmoty aneb jak si plnit sny. Možná to nevíte, ale Tomáš nikdy předtím film netočil, nepsal scénář a neorganizoval natáčení podobného formátu, přesto dal film dohromady za neuvěřitelných 480 000 Kč, které od lidí vybral. Po filmu vydal své debutové hudební album a nyní pracuje na filmu číslo 2, na albu číslo 2 a na projektu, který má za cíl vyvádět lidi z krysího závodu. A pokud vás tyto myšlenky zajímají, určitě přijďte.

Oficiální stránky filmu: https://sebepoznani.film/

 

Orientační čas této akce je  je 2,5 - 3 hodiny, záleží na počtu otázek.

Cena: 300 Kč (v hotovosti na místě)

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

Nejbližší akce