Síla archetypů ženské duše

Tato akce nemá žádný termín.

Lektorka: Ingrid Tůmová

Přednáška s besedou

„Vydejte se do vlastního nitra, do světa dávných archetypů, jež jsou připraveny vás chránit a léčit na hluboké úrovni.“

Archetypy lze zjednodušeně popsat jako vzory či „ideály“, které se vyjevují jako postavy z příběhů, mýtů, pohádek... Jejich představy máme všichni podobné a významu rozumíme i bez dlouhého přemýšlení. Otisky těchto univerzálních obrazů si všichni neseme přímo ve svých nitrech. Stále však pro mnoho lidí zůstává archetyp něčím neuchopitelným a vzdáleným.

Je možné, aby něco tak abstraktního, jako je archetyp, dokázalo ožít ve hmotném světě a našlo uplatnění v běžném životě? Jak k archetypům přistupovat, abychom je zahrnuli do svého vnímání? K čemu nám vlastně mohou být dobré? V čem se ukrývají jejich dary i úskalí a jak je proměnit ve své spojence v naší každodenní realitě i vztazích?

 

Nejen o tom si budeme povídat s autorkou knihy Síla archetypů ženské duše Ingrid Tůmovou.

Ingrid se věnuje práci s archetypy a jejich odrazy v lidské duši. Pomáhá v rámci individuální i skupinové práce nacházet cestu k vnitřnímu světu, z nějž je možné získávat zprávy pro život, odhalovat příčiny i řešení konfliktů a aktuálních životních témat. Vice o Ingrid najdete na: www.ingridtumova.cz

Po úvodní přednášce bude následovat beseda, kde je možné vlastní témata nahlédnout optikou archetypů. Na akci jsou srdečně zváni i muži, pro něž bývá ženská podoba archetypů nečekaně hlubokou inspirací.

Knihu Síla archetypů ženské duše bude možné si po přednášce zakoupit.

 

Orientační čas této akce je 2,5 hodiny, záleží na počtu otázek.

Cena: 300 Kč (v hotovosti na místě)

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Ingrid Tůmová
Kniha: Síla archetypů ženské duše
Bohyně
Víla
Divoženka
Ježibaba
Kurtizána
Léčitelka

Nejbližší akce