V proudu života: Otevírání vnitřních pokladů

Tato akce nemá žádný termín.

Lektor: Vladislav Horecký

Prožitkový seminář s metodou Essential Flow System

Během tohoto setkání se naučíte jednu ze základních technik Essential Flow systému - Otevírání pokladů. Pomocí jemných pohybů, dechových technik a vibrací semenných manter budeme pracovat s vědomím těla, vědomím mysli i vědomím dechu. Tato technika otevírá tělo na úrovni jednotlivých čaker, uvolňuje stagnující energii a přináší do těla nebývalou lehkost, mentální jas a vnitřní úsměv.

Vladislav Horecký má za sebou více než dvacetileté zkušenosti maséra a terapeuta. Učil se thajskou masáž v Thajsku, meditaci s mnichy thajské lesní tradice, jogovou terapii s indickým učitelem Dr. Bholem, kraniosakrální terapii, zdravotní Qi Gong, reflexní terapii…

Během své praxe si postupně vytvořil vlastní systém práce, který nazývá Essential Flow. Inspirací pro něj jsou léčebné systémy starých národů, které – ať jsou to indiáni různých tradic, indická áyurvéda a joga nebo čínská medicína, všechny se na základě tisíciletých zkušeností shodují na tom, že pokud vše co má v těle proudit, volně proudí, pak je vše v pořádku a není důvod pro nemoce.

Pokud se necítíme zdraví, znamená to, že proudění je narušeno. Budeme hledat cesty jak proudění obnovit. Možná rozpoznáme, že bloky, které tomu brání nejsou naši nepřátelé ale naopak, že nám ukazují cestu a my díky nim můžeme objevovat proud života v nás. Tu sílu, která nám život dala, která nás přes všechny překážky neustále za každých okolností vyživuje a podporuje, překážky postupně rozpouští a vede nás zpět k harmonii.

S sebou: Vezměte si sebou pohodlné oblečení, které umožňuje volný pohyb.

 Orientační čas semináře je 2 – 2,5 hodiny,

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Vladislav Horecký

Nejbližší akce