Vše je život a život je ve všem

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Prožitkové setkání s Eskymó Hivshu

Hivshu se po několika letech vrátí do České republiky! Bude s námi prostřednictvím prastarých inuitských příběhů sdílet moudrost předků, své poznatky o životě a přístupu k němu, o fungování světa a mezilidských vztazích a přiblíží nám tradiční způsob života za polárním kruhem, v místě kde mají 4 měsíce v roce jen světlo a 4 měsíce tmu, dlouhou polární noc, kdy jen hvězdy nebo měsíc vám můžou posvítit na cestu.

Setkáme se s inuitskou moudrostí , kdy „Čas neutíká ale Přichází“, kde „Tvá největší síla jsou tvé slabosti“ a každý pracuje a dělá to k čemu stvořen a čím nejlépe může pomoc, bez rozdílu, zda je to ženská nebo mužská práce. Společně projdeme cestou tradičního inuitského zpěvu a šamanského bubnu ze sobích parohů a tulení kůže. Tohoto silného zvuku a léčivých tónů využijeme k propojení se sebou samým a s vlastními kořeny a předky.

------------

Program večera společně vytvoříme se skupinou, která se sejde, vytvoříme prostor pro sdílení čehokoliv, co vás bude zajímat, a i vy budete moci sami přispět a obohatit setkání tím, co si přejete… Hivshu říká: Vše je život a život je ve všem.

Tlumočit do češtiny bude Michaela Petersen

Cena: 500 Kč při platbě předem převodem na účet 5088682001/5500 .Do zprávy pro příjemce napište vaše celé jméno a Hivshu. Variabilní symbol: 2710

Nebo 550 Kč (v hotovosti na místě)

 

Přehled další akcí s Hivshu v České republice