Zázračná uzdravení - léčit se dá vše

Termíny

Ne 28.07.2024 19:00 - 21:00
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: 300 Kč (v hotovosti na místě)

Promítání filmů o alternativních metodách léčení a beseda s režisérem Viliamem Poltikovičem

Během večera promítneme následující krátké filmy:

Jak se žije homeopatům (14 minut) 

Snímek seznamuje s homeopatií jako takovou a prostřednictvím několika lékařů i s různými přístupy k homeopatii jako k alternativní léčebné metodě.

Nemoc jako výzva (15 minut) 

Film je příběhem mladé ženy, která skončila na vozíku působením roztroušené sklerózy. Postupně si však žena uvědomila příčinu onemocnění, dokázala nemoc přijmout, našla si léčitele i vůli vyléčit se. Přes všechny obtíže ve svém rozhodnutí vytrvala a nejenže dokáže jít bez hole, ale i zatančit si…

Síla rozhodnutí (26 minut) 

Ve filmu Síla rozhodnutí je zachycen životní příběh člověka, kterému moderní medicína již nedokázala pomoci. Stanislav Dvořák se však rozhodl vyléčit sám alternativní cestou a díky pevnému rozhodnutí se tak stalo. Síla rozhodnutí, uvědomění si vnitřní svobody a zároveň odpovědnosti mohou do našich životů vnést, co si přejeme.

Kruhy v obilí (26 minut) 

Fenomén kruhů v obilí je stále více poznáván širokou veřejností, ale přesto stále zůstává skutečnou a dosud neobjasněnou záhadou. Ve filmu vystupují seriózní badatelé a vědci, kteří nás seznamují s překvapivými výsledky svých nálezů, mimo jiné se zmíní i o spontánním uzdravení po návštěvě kruhů, dozvíme se i o jejich padělání.

 

Orientační čas této akce je  je 2 hodiny, záleží na počtu otázek.

Cena: 300 Kč, nebo 500 Kč pro dvojici (budete-li dva, uveďte to prosím předem v přihlašovacím formuláři)

Platba v hotovosti na místě, nebo možno i na účet: 1237371015/3030. Do zprávy pro příjemce napište celé vaše jméno. Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

------------------------

Přehled všech aktuálních akcí s Viliamem Poltikovičem

Nejbližší akce