Emil Melichar Výborný

Když jsem v roce 2011 procházel svojí první vizí, nikdy by mne nenapadlo, že to bude mít tak významný vliv na můj život. A rozhodně bych nečekal, že v budoucnu budu doprovázet některé další lidi na cestě k jejich vizi. Díky mnoha hodinovému sezení o samotě v lese jsem si začal přehodnocovat životní postoje a priority, celkově se mi vlastně trochu pozměnilo vnímání. Co pro mne dřív bylo důležité, stalo se méně důležitým a naopak. Postupem času se pro mne žití stalo barvitější, pravdivější, živější. Také zábavnější. A za to vděčím tomuto restartu.

Lektorovy akce

28.06.2022 18:15 - 20:30
Přátelské setkání a popovídání u ohně  Večerem provází: Emil Melichar Výborný a Pavla Sakařová Víte, že živel ohně může mít svoje nálady? Zkoušeli jste s ním někdy rozmlouvat? Přemýšleli jste někdy nad tím že, oheň, a vlastně všechny živly mají svojí osobnost? Pojďte s námi k... více »
30.07.2022 10:00 - Pá 05.08.2022 16:00
Najít svou vizi je jako vrátit se k sobě. Do bezpečí. Tam, kde život dává smysl. Každá duše na svět přichází s určitým posláním. Jako malé děti svou životní vizi známe. Jenže pak se začnou její okraje rozostřovat. Zahalí se v mlze. Až se nám rozplyne úplně. Často zůstane jen... více »