Kiran Anumalasetty (Indie)

Kiran Anumalassety je terapeutem a průvodcem workshopy na Quantum Life Univerzity v Indii, kde pracuje 8 let. Uceleně integruje výuku o tibetském bardu, psychodramatu, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů.

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká. Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Kiran Anumalasetty akce v Praze - 14. - 16. 6. 2024 - událost na Facebooku

Videozáznamy online seminářů s Kiranem

Video: 

Lektorovy akce

14.06.2024 18:00 - 21:00 | Kiran Anumalasetty (Indie)
Léčivá síla odpuštění - večerní prožitkový a sebepoznávací seminář Odpuštění je přirozená vlastnost. Je to schopnost vrátit se k naší pravé přirozenosti. Probuzením této vlastnosti se hluboce léčíme. Když nedokážeme odpustit druhým, nebo úplně odpustit sami sobě, máme tendenci... více »
15.06.2024 10:00 - Ne 16.06.2024 17:00 | Kiran Anumalasetty (Indie)
Léčení a opečování našeho vnitřního dítěte - víkendový prožitkový a sebepoznávací seminář Vnitřní dítě je naše část, která je zdrojem Božství, léčení, štěstí, kreativity a čistoty. Od početí a během dlouhého dětství prochází dítě dlouhými fázemi vývoje. Pokud nejsou potřeby... více »