Kiran Anumalasetty (Indie)

Kiran Anumalassety je terapeutem a průvodcem workshopy na Quantum Life Univerzity v Indii, kde pracuje 8 let. Uceleně integruje výuku o tibetském bardu, psychodramatu, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů.

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká. Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Videozáznamy on-line seminářů s Kiranem

Lektorovy akce

17.05.2021 18:30 - 20:30 | Kiran Anumalasetty (Indie)
Pondělní online seminář Výzvy a těžkosti testují naši schopnost zůstat klidní a silní. Dobré a špatné časy se střídají a pomíjejí stejně jako klesající a stoupající vlny. Radost ani utrpení nejsou trvalé. Když dokážeme během dobrých i špatných časů zůstat klidní a udržet si svou... více »
31.05.2021 18:30 - 20:30 | Kiran Anumalasetty (Indie)
Pondělní online seminář Lidé se ve vztazích většinou chtějí cítit milovaní a mimořádní. Když toto jejich očekávání není naplněno, cítí se bezcenní a odmítnutí. Pro druhou osobu je těžké vyplnit jejich prázdnotu a zařídit, aby se pořád cítili cennými. Ve skutečnosti je nemožné... více »