Pavla Sakařová

Přechodový rituál Hledání vize mě potkal v období, kdy jsem za sebou na chvíli musela nechat rodinu, přátele i práci a jít dál sama. V přírodě, na mém místě, jsem si mohla dovolit plakat dojetím, radostí i smutkem a tak pohlédnout alespoň na chvíli do svého nitra.

Poznala jsem, jak léčivé může být sdílení v kruhu a jak hluboké může být vyprávět svůj příběh lidem, kteří naslouchají. Domů jsem si odvezla mnoho darů v podobě změněného žebříčku životních priorit nebo přijmutí vlastních světlých stránek i některých stínů a tento děj přitom rozhodně nekončí… Velmi mě těší být součástí podpůrného týmu a jemně se dotýkat jedinečných změn, který tento rituál může přinést i vám.

Lektorovy akce

28.06.2022 18:15 - 20:30
Přátelské setkání a popovídání u ohně  Večerem provází: Emil Melichar Výborný a Pavla Sakařová Víte, že živel ohně může mít svoje nálady? Zkoušeli jste s ním někdy rozmlouvat? Přemýšleli jste někdy nad tím že, oheň, a vlastně všechny živly mají svojí osobnost? Pojďte s námi k... více »
30.07.2022 10:00 - Pá 05.08.2022 16:00
Najít svou vizi je jako vrátit se k sobě. Do bezpečí. Tam, kde život dává smysl. Každá duše na svět přichází s určitým posláním. Jako malé děti svou životní vizi známe. Jenže pak se začnou její okraje rozostřovat. Zahalí se v mlze. Až se nám rozplyne úplně. Často zůstane jen... více »