Sacchidanandaprem Swamin (Indie)

Sacchidanandaprem Acharya Swamin je mystik, zakladatel nadace Sacchidanandaprem a školy Brahma Vidya Siddhanta a autor tří knih. Neúnavně cestuje a pracuje v Asii, Africe a Evropě, s cílem šířit moudrost východu pro zlepšení fyzického, psychologického, sociálního, ekonomického, environmentálního a duchovního blaha ve světě. Netvrdí, že je takzvaným guruem nebo duchovním vůdcem, ale v jeho božské přítomnosti dostávají jednotlivci příležitost spojit se se svou pravou přirozeností.

Aniž by patřil k jakémukoli náboženství nebo tradici, vede ke zkoumání různých dimenzí vnitřního i vnějšího života sebezkušenostními vědomými metodami. Sacchidanandaprem překlenuje propast mezi známým a neznámým - umožňuje přístup k prožitku osvíceného života.

Lektorovy akce

31.07.2024 18:30 - 21:30 | Sacchidanandaprem Swamin (Indie)
Interaktivní přednáška a prožitkové setkání o kultivaci lidského potenciálu uvnitř nás Večerem provází: Sacchidanandaprem Swamin (Indie) Lidský potenciál je schopnost nás lidí zlepšovat se prostřednictvím neomezeného duchovního poznání, abychom mohli být schopni vést... více »