Nahrávky

Vision Quest (rituál hledání vize) je formou sebepoznání. Je cestou k sobě samému.

Dokumentární film o rituálu hledání vize přináší informace o mocném a důležitém přechodovém rituálu, který v různých podobách najdeme ve všech kulturách po celém světě. Bohužel nejen v naší zemi byl zapomenut a teprve pomalu se navrací do života společnosti. 

Lektor: Kalman Horvát

Na tomto online semináři si ukážeme postupy a techniky výjimečních lidí, kteří transformovali těžké krize do síly úspěchu a moudrosti. Některé jejich techniky fungují okamžitě, jiné žádají opakované procvičování. Jste na ně připravení?

Film o šamanské tradici, která vychází z učení Společnosti Spletených Vlasů. Zahrnuje moudrost šamanů a tradic z různých koutů světa jemným splétáním původních vědění. 

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto online semináři se zaměříme na čtyři klíče k odemknutí naší Vnitřní hojnosti. Povedu vás k prožitku Vnitřní hojnosti, abyste ji mohli uvádět i do svého fyzického života..

Lektor: Matthew Appleton

Tato přednáška s praktickými cvičeními se zabývá celoživotními důsledky našeho porodního příběhu a tím, jak nám jeho uvědomění může pomoci rozvinout nové tvůrčí možnosti v životě. Přednáška je vhodná pro každého bez předchozí zkušenosti s prací s tímto tématem.

Lektor: Don Carlos Jesůs Castillejos (Mexiko)

V tomto online semináři budeme v uklidňující atmosféře míru a pohody naslouchat hlasu našeho srdce a odhalovat tajemství otevřeného prostoru, naší přirozené podstaty. Vize Toltéků je způsob nahlížení na svět očima univerzální, všeobjímající jednoty. Víš, co říká tvé srdce? Máš odvahu naslouchat, žít a tvořit smysluplně?

Lektorka: Loesje Jacob

Tímto večerem vás provede úžasná žena a zakladatelka Linking Awareness Loesje Jacob. Dozvíte se více o její práci, nahlédnete na svět jejíma očima, ochutnáte, co je to Linking Awareness a budete mít možnost se jí ptát na to, co Vás zajímá.

Balíček 20 záznamů z proběhlých online seminářů s Kiranem Anumalasettym. Celkemje to kolem 40 hodin moudrosti a inspirace  za zvýhodněnou cenu.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě.

 

Lektorka: Nyx Lopez

K tomuto online semináři určenému nastávajícím maminkám, tatínkům a i těm, kteří o miminku sní či přemýšlejí, se může připojit kdokoli, kdo se chce spojit se silou života a pochopit procesy, kterými bytost prochází, aby se připravila na narození.

Lektorka: Nyx Lopez (Mexiko)

Poznat sám sebe není snadný úkol. Často nám není dovoleno plně prozkoumat vlastní tvůrčí potenciál, protože nás paralyzuje strach z chyb a bojíme se, že nás okolí bude považovat za blázny. A tak je nutné se rozpomenout, kým doopravdy jsme, a najít svůj klid, který je životně důležitý, abychom zjistili, proč jsme na světě.

Lektor: Kiran Anumalasetty

Svět vstupuje do vyšších vibrací vědomí, a proto vidíme hodně chaosu na osobní i kolektivní úrovní. V této době potřebujeme být více vědomí, probuzení, moudří a nechat se vést naším vnitřním průvodcem. Nepotřebujeme, aby zoufalství, strach a smutek řídili naše životy. Když jsme odhodlaní a zaměření, tato doba může být intenzívní fázi našeho duchovního růstu.

Lektor: Jan Kroča

Na této online přednášce s promítáním nám vyhlášená i méně známá magická místa představí Honza Kroča, zkušený průvodce posvátnými krajinami.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Klid a mír nejsou výsledkem nějakých činů. Naše opravdové JÁ je klid. Když se více lidí na planetě dotkne svého opravdového JÁ a bude z něj žít, tak se svět stane klidným místem pro život.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Můžeme použit naši bolest a utrpení, abychom se dostali za ně – ke své esenci. Budeme schopni plně obejmout život a žít ve své síle, laskavosti, klidu, radosti a hravosti.

Lektorka: Monika Amae Trčková

Na naší online přednášce si řekneme, v čem jsou hlavní rozdíly mezi námi, a to jak z pohledu biologického, psychologického i spirituálního, a jak se spolu naučit vzájemně fungovat tak, aby to přinášelo do vztahu štěstí a naplnění. 

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Všichni chceme žít život naplněný štěstím a potěšením. Od malička nám však říkali, že musíme tvrdě pracovat, abychom si štěstí zasloužili. Tak jsme vyrůstali s přesvědčením, že štěstí musíme vytvářet. Hledáme vnější způsoby jak, se stát šťastnými. Život se však stává utrpením, když ho takto žijeme. Ke štěstí nevede žádná cesta. Štěstí samotné je cesta...

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto online semináři budeme mluvit o přímé moudrosti z Upanišád, které jsou starým hinduistickým textem z období Véd. Upanišády nabízejí praktickou moudrost – velmi relevantní i pro současný život.

Speciální nabídka pro všechny milovníky snů a mayského kalendáře!

Můžete získat cenově výhodný balíček všech záznamů z dosud uskutečněných online přednášek Roberta Policara, v nichž jsme se zaměřovali na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v každodenním životě.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Vnitřní síla je naše schopnost zůstat klidný a vědomý i v průběhu těžkých časů. Pevnou horu nenaruší a neohrozí bouřky ani cyklony. Zůstane taková, jaká byla, i když bouřka odejde.

Balíček 5 záznamů z proběhlých online seminářů s Pepou Šálkem. Celkem cca 10 hodin záznamu za zvýhodněnou cenu

Lektor: Josef Šálek

Během tohoto online semináře vám ukážu jak lze zcela příjemnou a přirozenou formou, upravit váhu, vyčistit tělo, zlepšit si zdravotní i psychický stav a obnovit životní energii.

Lektor: Josef Šálek

Jídlo je nejrozšířenější formou, skrze kterou přijímáme energii a výživu. Mnoho potravin je však málo výživných a naše tělo spíše toxikují a o energii ho ochuzují. Naším nezdravým jídelníčkem jsme si vybudovali různé závislosti na chutích toxických potravin a v tělech vytvořili kyselé prostředí, ve kterém se daleko lépe daří různým parazitům, virům a s nimi souvisejícím nemocem.

Lektor: Josef Šálek

Život je o mnoho příjemnější pokud se v něm věnujeme tomu co nás baví. Baví nás věci, ke kterým máme přirozený talent a předpoklady. Taková činnost a tvorba nás naplňuje a poskytuje nám důležitý pocit naší smysluplnosti a užitečnosti.

Lektor: Jan Kroča

Pokud se chcete dozvědět tajné tipy na skvělá místa, poradí vám zkušený průvodce Jan Kroča. A všechny málo známé hrady, skály, rozhledny a jeskyně... ukáže i na fotkách.Vše on-line z vašeho domova.

Lektor: Josef Šálek

Náš šťastný pocit je tak doslova závislý na tom, co je přitom velmi pomíjivé a co my sami nemůžeme ovládat i když se o to kolikrát snažíme. A tomu odpovídá i psychický stav většiny naší populace.

Lektor: Ondřej Vlach

Zaměříme se na “magii našich přání”, necháme se inspirovat odkazem, moudrostí i pragmatickou zkušeností havajského učení HUNA. V příbězích, v učení i konkrétních technikách, se podíváme do světa kde neexistují hranice ani omezení. Do světa, kde si začneš tvořit svůj vlastní naplněný život.

Lektorka: Dagmar Kocůrková

Býk je výrazně teritoriální, se vztahem ke gurmánství všeho druhu, s fyzicky rozvinutými smysly – čichem, zrakem, sluchem a chutí. Vládne mu planeta Venuše – Jitřenka, která představuje ženskost a fyzickou krásu, spojenou s prožíváním vlastní hodnoty.

Lektor: Ondřej Vlach

Emoce jsou energií v pohybu (doslovný překlad = e-motion). Emoce nejsou “dobré” či “špatné”. Emoce samy o sobě jsou energií našeho těla. Potlačením či nepodporujícím zpracováním emocí, potlačujeme naši vlastní sílu a schopnost dosáhnout libovolného cíle, záměru či stavu.

Lektor: Josef Šálek

Na tomto  online semináři si připomeneme a zvědomíme nekonečný potenciál, kterému můžeme vládnout. Podíváme se na autory našich omezení a bloků, na programy ega, na naše představy, předsudky a strachy. Ukážeme si jak jim čelit, nevěnovat jim pozornost a převzít nad nimi vládu. Obnovíme si víru v naše bezlimitní možnosti a schopnosti.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Tento online seminář vám pomůže pochopit, jak může být vaše sebevyjadřování zablokované. Stud a strach nejvíce blokují schopnost projevit se. Během tohoto online setkání se budeme učit způsoby, jak se vypořádat se zvnitřněným studem a strachem, opustit je a dovolit si projevovat se přirozeně, spontánně a kreativně

Lektor: Dr. Semir Osmanagić – objevitel a hlavní archeolog v projektu pro odkrývání nejvyšší a nejstarší pyramidy světa v bosenském Visoku.

Zveme vás na online setkání s tímto mužem, který svou prací přináší poznatky o pyramidách po celém světě a v posledních letech se převážnou měrou věnuje fenoménu pyramid v Bosně

Myslíte si, že na cestu za svým snem potřebujete plné zdraví, fůru peněz a spoustu dalšího? Přesvědčte se, že k tomu je zapotřebí hlavně touha, odhodlání a vytrvalost. Honza Dušek a Petr Hirsch vám představí jejich netradiční pouť na invalidním vozíku do Santiaga de Compostela ve Španělsku.

Lektor: Jan Kroča

Průvodce po léčivých místech Jan Kroča nám promítne fotografie magických poutních tras u nás i v okolních zemích. A taky vysvětlí, jak to bylo s původní jakubskou cestou z Francie do Santiaga, která je mnohem starší, než se dnes prezentuje.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Jsme inkarnací božské jiskry ve fyzickém těle. Každý z nás bez výjimky je jedinečnou bytostí. Když uskutečňujeme svou Jedinečnost a Dary, tak uskutečňujeme svůj Nejvyšší Potenciál.

Lektorka: Dagmar Kocůrková

Online přednáška hlubinné astropsychologie se znamením Vodnáře Srdečně zveme na nedělní online přednášku s astrologií a archetypy na vlnách znamení Ryb a planety Neptun. Součástí večera bude také aktuální pohled na současný děj v kosmickém zvěrokruhu.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie) 

Přirozené a zdravé sebevědomí poznáme podle toho, že se cítíme být naprosto v pořádku takoví, jací jsme. Uvědomujeme si, že jsme skutečně jedinečné a hodnotné bytosti tvořené božským vědomím ve fyzickém těle

 

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie) 

Vztah více vypovídá o nás, než o té druhé osobě. Pojďme moudře prozkoumat naše vztahy, abychom se o sobě něco naučili. Základem hezkého vztahu mohou být sebeúcta, zralý respekt, láska, zdravé hranice, svoboda a přijetí.

Lektor: Ondřej Vlach

Přijďte si pro recept, jak si cíle a plány nastavit, jak o ně pečovat a jak je podpořit, aby se staly realitou. Velmi úspěšné, praktické a pragmatické učení HUNA, vycházející z pradávných havajských tradic, budiž vám k službám. Přijměte pozvání na 90minutový online seminář, na němž se seznámíte s kouzly, jak si nastavit a splnit svá své vize přání a záměry.

Lektorka: Monika Hasalová

Online přednáška o svobodě a celistvosti

Všimli jste si? Mnohdy učiníme rozhodnutí a daří se nám je následovat pouze po určitý čas. Pak najednou naše vůle ochabne, zájem zmizí a my se ocitáme na pozici toho, kdo zklamal.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto online semináři se budeme učit pět způsobů, jak objevit vnitřní štěstí. Když se skutečně ponoříme do přítomného okamžiku, oceníme krásu našich životů takových, jaké jsou, uvidíme dobro v malých věcech, pocítíme vděčnost za všechno, co máme, můžeme být šťastní.

Online prožitkový seminář s aztéckou šamankou Nyx Lopez

Přijďte si procítit a prozkoumat, co pro vás znamená láska, uvolnit její proudění ve vašem těle, napojit se na její zdroj.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Každý má právo žít beze strachu. Když žijeme bez obav, jsme aktivní, vše lehce plyne, dobře fungujeme, cítíme se šťastní a šíříme radost. Kiran vás v meditaci provede do hlubokých stavů vědomí, kde zažijete své pravé bytí beze strachu.

Lektorka: Monika Hasalová

Online seminář o síle, odvaze a tvoření nového Procházíme obdobím změny, absolutní a rychlé. Není kam se vrátit. Pokud si někdo z vás přeje, aby tento stav již skončil a bylo možné se vrátit zpět, tak nepochopil, že nebude kam. Předchozí stav jednou provždy končí a my stojíme v momentě zrození nového.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie) 

Na tomto online semináři pronikneme do přirozeného odpouštění, které všichni máme hluboce v naších srdcích. Když sami sobě odpustíme, neponeseme již dál tíhu minulosti. Vrátíme se do hravosti. Zasmějeme se vlastním chybám a neúspěchům.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

online seminář o léčení studu. Stud je pocit, že nejsme v pořádku, že jsme nedostateční. Vnímáme špatnost spojenou s naším bytím. Je hodně důvodů, proč vznikne toxický, nezdravý stud.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Světlo a tma, bolest a potěšení, radost a žal jsou součásti našeho života. Žijeme ve světě polarit. Pokoušíme se odmítnout tmu a obejmout světlo. Utíkáme pryč od utrpení a hledáme potěšení

Lektor: Ondřej Vlach

Jak se dobře rozhodnout? Pragmatický přístup a praktický průvodce pro každou situaci inspirovaný havajskou filozofií Huna.

Sedm základních principů HUNA poskytuje mocný nástroj pro řešení jakéhokoliv problému, dosažení zvoleného cíle či dosažení stavu mysli nebo těla, po kterém toužíte.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto on-line semináři si ukážeme, jak si poradit s přežívajícími strachy, strachem ze smrti a strachem z neznáma. Když obejmeme strach s naší bdělou energií, jeho energie se transformuje do něčeho hezkého. Strach se promění ve vnitřní sílu, stálost, důvěru a hluboké odevzdání.

Lektor: Stanislav Drda

Zajímáte se o rozvoj osobnosti, ať již v rámci sebepoznávání, nebo ve své praxi při práci s lidmi? Zabýváte se nějakou formou poradenství, koučinkem, terapií, mentorstvím, léčitelstvím či obecně prací v pomáhající profesi?

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto on-line semináři si ukážeme, jak si poradit s přežívajícími strachy, strachem ze smrti a strachem z neznáma. Když obejmeme strach s naší bdělou energií, jeho energie se transformuje do něčeho hezkého. Strach se promění ve vnitřní sílu, stálost, důvěru a hluboké odevzdání.

Lektorka: Monika Hasalová

V tomto praktickém večerním semináři bych s vámi chtěla sdílet pohled na hojnost, která jde ruku v ruce také s naplněností a pocitem štěstí a smyslem života. Hojnost samozřejmě souvisí s penězi, ale nejen s nimi.

Lektorka: Loesje Jacob (Kanada)

Tímto večerem vás provede úžasná žena a zakladatelka Linking Awareness Loesje Jacob. Dozvíte se více o její práci, nahlédnete na svět jejíma očima, ochutnáte, co je to Linking Awareness a budete mít možnost se jí ptát na to, co Vás zajímá.

Lektor: Kiran Anumalasetty (Indie)

Na tomto online semináři si ukážeme praktické nástroje, jak podpořit náš imunitní systém prostřednictvím vyvolání a vyživení lásky v našem srdci. Během setkání nás Kiran provede meditací na podporu uskutečnění pozitivních emocí a návratu k vnitřní harmonii v našem těle.

Lektor: Ondřej Vlach 
 
Sedm základních principů HUNA poskytuje mocný nástroj pro řešení jakéhokoliv problému, dosažení zvoleného cíle či dosažení stavu mysli nebo těla, po kterém toužíte.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Králíka, na jehož energie se můžeme naladit v čase od 20. června do 2. července 2022, kdy vládne.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Větru, na jehož energie se můžeme naladit v čase od 25. května do 6. června 2022, kdy vládne.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Sovy, na jejíž energie se můžeme naladit v čase od 29. dubna do 11. května 2022, kdy vládne.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Opice, na jehož energie se můžeme naladit v čase od 23. února do 7. března 2022, kdy vládne.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Orla

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě.

Lektor: Robert Policar

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o znamení Jaguára, na jehož energie se můžeme naladit v čase od 29. října do 10. listopadu 2021, kdy vládne.