Jak změnit zlé návyky a vybudovat dobrozvyky

Lektor: Josef Šálek

Naše tělo je jako počítačový hardware, do kterého naše mysl zadává programy čili software. Tělo se každému programu postupně přizpůsobí a pomocí pravidelného opakování se z něj stává fyzický návyk a zvyk. Proto se říká, že opakování je matkou moudrosti.

Naše návyky jsou však často spojeny s nezdravým životním stylem, ke kterému nás dovedla naše konzumní a komerční společnost.  Abychom obhájili naši pohodlnost, nedostatečnou vůli a potřebu věnovat se zdravějšímu způsobu života, raději se vymlouváme rčeními typu : "Co bych z toho života měl, kdybych si to nedopřál" nebo "Tělo má jít do hrobu zhuntované" apod. Vystavujeme tak naše těla různým civilizačním zátěžím, psychickým problémům, následným nemocem a předčasným úmrtím.

Jak můžeme tato přesvědčení v sobě změnit?

Jak můžeme tyto nezdravé návyky a silné závislosti změnit?

Jak můžeme pomocí nových myšlenkových programů a pravidelného opakování vytvořit v našich tělech nový a zdravější software?

Během tohoto online semináře vám ukážu jak lze zcela příjemnou a přirozenou formou, upravit váhu, vyčistit tělo, zlepšit si zdravotní i psychický stav a obnovit životní energii. Díky tomu můžete mít dostatek síly a odolnosti, aby jste mohli čelit jakýmkoliv životním překážkám, byli optimističtěji naladěni a přitahovali si tak do života příjemnější okolnosti.

Tato akce proběhla na Zoomu 30. 6. 2021

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.