Příprava na příchod nového života

Lektorka: Nyx Lopez

Online prožitkový seminář s aztéckou šamankou Nyx Lopez, instruktorkou masáží těhotných žen a masáží shantala pro děti. Nyx má více než 20 let zkušeností s přípravou žen k přirozenému porodu.

Čekat na narození miminka bychom měli se vší trpělivostí a důvěrou, stejně jako mraky přirozeně uvolňují déšť, jako se plynule mění roční období, migrují ptáci a housenky se proměňují v krásné motýly.

Nalezení rovnováhy v moudrosti přírody nám dává důvěru, že je vše v pořádku.

Důvěru a bezpečí, které matka potřebuje, aby prožila ten nejvíce transformační okamžik – narození dítěte – je velkolepou výsadou Matky Přírody, matky všech tvorů. Velký význam má také doprovod otce dítěte, který ví, co dělat a jak pomoci partnerce během porodu, ale zároveň příchod svého potomka na svět intenzivně prožívá.

Nezáleží na způsobu a okolnostech, které si dítě zvolí, zda se narodí vaginálně, nebo císařským řezem, zda má matka partnera, či je svobodná, zda je to její první nebo čtvrté dítě. Zrození je zážitek hlubokého spojení s přírodou a tato zkušenost by měla probíhat plně přítomně a s vědomím, že je vše v pořádku.

 

-----------------------

K tomuto online semináři určenému nastávajícím maminkám, tatínkům a i těm, kteří o miminku sní či přemýšlejí, se může připojit kdokoli, kdo se chce spojit se silou života a pochopit procesy, kterými bytost prochází, aby se připravila na narození.

Společně se mimo jiné zaměříme na:

  • bdělou mysl – práci se skutečnými nebo domnělými obavami
  • dýchání jako základní nástroj k transformaci bolesti během kontrakcí
  • doprovod otce během těhotenství a během porodu
  • prostředí, které má porod mít

Seminář je ve španělském jazyce s překladem do češtiny.

 

Délka semináře: 2 hodiny a 14 minut 

Tato akce proběhla na Zoomu 20. 9. 2022

 

----------------------

Do objednávky si můžete přidat také záznam z předchozích online seminářů s Nyx Lopez: Láska a magický dotek zdraví, Medicína Jaguára a naše životní síla

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.