Roztáhni křídla a překonej své limity

Online přednáška a seminář

Lektor: Josef Šálek 

Jsme součástí Vesmíru, který je nekonečný. Nabízí nám nekončící potenciál a energii, která nám umožňuje mít neohraničené možnosti a schopnosti. Proč ji tedy neumíme a nedokážeme v našich životech využít? Co způsobuje naše omezení a limity, které nás drží v pasti a my si pak myslíme, že něco nemůžeme nebo nedokážeme?

Na tomto  online semináři si připomeneme a zvědomíme nekonečný potenciál, kterému můžeme vládnout. Podíváme se na autory našich omezení a bloků, na programy ega, na naše představy, předsudky a strachy. Ukážeme si jak jim čelit, nevěnovat jim pozornost a převzít nad nimi vládu. Obnovíme si víru v naše bezlimitní možnosti a schopnosti. Budeme se učit jak tento nekonečný potenciál zhmotnit a realizovat v našich fyzických a reálných životech.

To vše nám pomůže přitahovat si do života příležitosti, které bychom si dosud nedokázali ani představit. To vše nám může pomoci dosahovat fyzických a psychických schopností, které mohou překračovat vědecká a světová měřítka. To vše nám umožní roztáhnout naše křídla a vzlétnout vstříc k uvolněnosti a radosti našich životů.

Tato akce proběhla na Zoomu 26. 4. 2021

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.