Vision Quest - rituál s dotekem smrti

Vision Quest (rituál hledání vize) je formou sebepoznání. Je cestou k sobě samému.

Dokumentární film o rituálu hledání vize přináší informace o mocném a důležitém přechodovém rituálu, který v různých podobách najdeme ve všech kulturách po celém světě. Bohužel nejen v naší zemi byl zapomenut a teprve pomalu se navrací do života společnosti. 

Úžasný, deset dní trvající přechodový rituál, kterým jsem prošel v roce 2017, mně poté, co jsem se ve svém životě ocitl znovu na úplném začátku, pomohl nalézt vlastní pravdivou cestu a nový směr, uvědomit si hluboký význam poznávání sebe sama, dokonalosti života na Zemi a nutnosti vědomě prožívat všechna období a strasti i slasti života. Ročně jím v Česku procházejí desítky mužů, ale i ženy a párů. Tímto filmem vám chci přiblížit, jak takový rituál u nás vypadá, proč jej lidé přicházejí absolvovat a jaký má vůbec smysl.

Martin Slezák – autor a režisér  

Déla filmu: 1h a 14 minut

---------------

Rituál Hledání vize organizuje v České republice a na Slovensku více průvodců. Přístupy k vedení rituálu se můžou lišit, ale esence je většinou velmi podobná. V dokumentu jsou záběry z Vision Questu organizované Mužským kruhem (součást výcviku Mužská síla) Informace k Hledání vize, které organizují přátelé (pro muže i ženy) najdete na: https://www.hledani-vize.cz/

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.