Vize Toltéků

online setkání s nositelem maysko-toltécké tradice

Lektor: Don Carlos Jesůs Castillejos (Mexiko) 

Zveme vás na online setkání s prazákladem všech nauk a tradic ze samého zdroje – od Toltéky – člověka poznání, jenž nám přiblíží původní moudrost dávného Mexika.

V tomto online semináři budeme v uklidňující atmosféře míru a pohody naslouchat hlasu našeho srdce a odhalovat tajemství otevřeného prostoru, naší přirozené podstaty. Vize Toltéků je způsob nahlížení na svět očima univerzální, všeobjímající jednoty. Víš, co říká tvé srdce? Máš odvahu naslouchat, žít a tvořit smysluplně?

-------------

Toltéka ví, že všechny cesty mají jedno společné – nikam nevedou. Je tedy moudřejší jít po cestě, jež naplňuje naše srdce radostí, jasem a pohodou, tedy kráčet s lehkostí poutníka. Toltéka je pragmatik, své poznání bez odkladu integruje do běžného života.

Přímá zkušenost tohoto esenciálního vědění má moc od prazákladu změnit způsob vnímání reality, osvobodit se od tíhy osobní důležitosti a pomáhá nám tak naplnit vzácný čas, který máme k dispozici na tomto světě smysluplnou tvorbou.

Don Carlos Jesús Castillejos, člověk poznání, toltéka – průvodce za hranicemi běžného lidského vnímání. Spisovatel, básník, mystik a vypravěč příběhů, jež štědře sdílí dědictví máysko-toltécké vize.

Seminář ve španělském jazyce s překladem do češtiny. 

Délka nahrávky: 1 hodina a 34 minut

Tato akce proběhla na Zoomu 28. 3. 2021

-----------

A také vás srdečně zveme na setkání s Donem Carlosem v Praze: 24. 9. - Vědomé snění Toltéků

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.