Jan Kroča

Honza Kroča vystudoval historii a bohemistiku, dlouhodobě se věnuje geomancii, mytologii, hermetismu a tarotu. Je autorem několika knižních průvodců po posvátných a tajemných místech, účastní se mnoha projektů harmonizace a léčení krajiny.

 

 

Video: 

Lektorovy akce

18.02.2020 18:00 - 19:30 | Jan Kroča
zážitková procházka Zážitková procházka po magických místech Vyšehradu, tentokrát se zaměřením na stará kultovní místa spjatá se slovanskou kněžkou Libuší. Sejdeme se na Výtoni, projdeme skrytou branou skrze vyšehradské hradby, prohlédneme si zdejší menhiry, silová místa i... více »
23.02.2020 14:30 - 16:00 | Jan Kroča
Nedělní zážitková procházka Další procházku do magického parku Cibulka na Praze 5 tentokrát zaměříme na jeho západní část s poustevnou a starými stromy. Projdeme se i po přilehlých lesnatých svazích kopce Vidoule, které dříve tvořily divokou součást parku. Cestou potkáme i... více »
24.02.2020 18:00 - 19:30 | Jan Kroča
zážitková procházka Večerní procházka po Pražském Hradě nám představí nejen katedrálu včetně její vnější symbolické výzdoby, ale také hradní nádvoří včetně mnoha staveb se skrytým hermetickým významem. Navštívíme i Zlatou uličku, kde si povíme o alchymii na Rudolfínském dvoře.... více »