Ostatní

Jitka Slámová - fotografka
Zachycení prchavých okamžiků života na fotografii je pro mně možností zhmotnit jinak neuchopitelnou a stále se proměňující esenci života. Fotografie zachycující rozkvétajici květinu, kapku ranní rosy nebo prosvítajíci paprsky slunce přes olistěné větve stromů je pro mně... více »
Už jako malá jsem se rozhodla, že práce od-do nebude nic pro mě a že budu malířka. Jenže život na sny malých holčiček moc nedbá, takže jsem se nejprve musela vyučit prodavačkou, pak teprve vystudovat výtvarnou střední školu a brzy pochopit, že malování je sice skvělý koníček,... více »
Eva Karlasová - editorka
Vášeň pro psaní se u mě projevovala od malička, běžná mediální realita mě pak bohužel trochu zklamala, a tak se během posledních měsíců věnuji především tomu, co mě baví. V praxi to znamená, že hledám zajímavé osobnosti a převádím jejich životní příběhy do slov. Se stejnou chutí... více »
Pavel Ovesný - webmaster
Po 10 letech psaní o muzice a vedení internetového hudebního magazínu Freemusic.cz jsem založil vlastní portál o rostlinné stravě Vegmania.cz. Několik posledních let také vedu kurzy veganského vaření. A dlouholeté zkušenosti tzv. volnonožce a lektora kurzů o podnikání jsem... více »